Inloopuren Vrijwillige Onafhankelijke Cliëntondersteuning

Inloopuren in de maand oktober

Heeft u zorg en hulp nodig? Maar weet u niet waar u moet beginnen? Of waar u moet zijn?

In de maand oktober kunt u hiervoor weer terecht bij de inloopuren van de vrijwillige onafhankelijke cliëntondersteuning:

  • Dinsdag 3 oktober van 10.00 uur - 11.00 uur in De Nieuwenbergh, Zegge.
  • Dinsdag 10 oktober september van 10.00 uur - 11.00 uur in De Lanteern, St. Willebrord.
  • Dinsdag 24 oktober van 10.00 uur - 11.00 uur in De Trapkes, Sprundel.

Wat doet een vrijwillige onafhankelijke cliëntondersteuner?

De onafhankelijke cliëntondersteuners in onze gemeente helpen u graag met uw zorgvraag.
Samen kijken we naar de zorg en hulp die u nodig heeft. De Wmo (Wet maatschappelijke ondersteuning) zou daarbij kunnen helpen. De cliëntondersteuners staan u dan ook bij tijdens de aanvraag en de gesprekken met de gemeente.
In onze gemeente zijn vijf vrijwillige onafhankelijke cliëntondersteuners actief. Zij kennen de lokale situatie, zijn opgeleid en doen hun werk vrijwillig en belangeloos. De cliëntondersteuners nemen daarom geen beslissingen voor u. Ze geven onafhankelijk advies over de zorg die u nodig heeft en wat de Wmo voor u kan betekenen. U kunt hier voor uzelf én voor een ander aankloppen. Ook voor vragen van jongvolwassenen! 

Buiten de inloopuren kunt u ook bij onze cliëntondersteuners terecht, de contactgegevens vindt u op onze website. 

Publicatiedatum 27-9-2023
Publicatieblad Rucphense Bode
Einddatum 25-10-2023